Hell limenke kupi i PS5 pokupi!

Pravila nagradne igre možete pronaći OVDJE

 

Dobitnici nagradne igre “Hell limenke kupi i PS5 pokupi!”

 

Ime i prezime Mjesto
Nagrada: PlayStation 5
Ljubica Krstulović Split
Andrea Novaković Drniš
Jasmina Pintarić Koprivnica
Nagrada: Xiaomi Mi Electric Scooter Essential
Christian Andrić Rovinj
Vesna Štefanek Jakšić
Senada Kovačić Kalinovac
Nagrada: Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Petar Udovičić Rovinj
Roko Šćepanović Split
Katarina Čamagajevac Valpovo
Suzana Kregar Čakovec
Ana Marinić Zagreb
Nagrada: Poklon paket Hell 
Danijel Makarun Samobor
Martina Vuksan Križ
Sonja Dasović Miočev Zagreb
Tomislav Horvat Vukovar
Marko Vukić Labin
Atmana Gurguška Lovran
Josip Malenica Zagreb
Dragana Pintar Karlovac
Deana Vajzović Zagreb
Zdenka Koščec Ivanec
Katarina Klimeš Daruvar
Nina Blažanin Zagreb
Olga Mađarić Vratišinec
Mateja Bel Čakovec
Josipa Jurica Zadar
Zlatica Šladarec Dugo Selo
Klaudijo Srića Kukuljanovo
Alen Kolar Črnec Rugvički
Maja Mandić Pregrada
Gordana Pintar Karlovac
Sanja Ptičar Osijek
Natalija Barišić Split
Ivana Ageljić Osijek
Benjamin Vlašić Mala Subotica
Mirela Birkić Zagreb
Marina Ljubica Okrug Gornji
Mia Poljak Lučko
Antonija Karin Kamenmost
Ivor Vidović Varaždin
Tamara Muše Srinjine
Jadranka Stipčević Split
Arabela Novak-Đura Čakovec
Sven Kovačević Zagreb
Andrea Bukvić Lukač
Đeni Racetin Slatine
Igor Kmoniček Antunovac
Tomislav Križanić Ludbreg
Anja Vuletić Koprivnica
Dinka Antunović Virovitica
Krunoslava Kregar Zagreb
Damir Hladnić Virje
Vedran Vinković Čakovec
Marija Zorić Split
Dominik Ivkošić Rijeka
Josip Ikica Rijeka
Dalibor Tudović Posavski Bregi
Iva Palinić Krečak Zagreb
Vjeran Breški Kućan Marof
Tomislav Petričević Proložac
Iva Holek Koprivnica
Vlatka Ivančević Grančić Split
Dragana Mikić Rijeka
Nives Bajić Slatine
Tamara Franjević Pula
Ivica Kušec Varaždin
Danijel Dreven Varaždin
Mirela Češkić Zagreb
Antonio Bujan Zagreb
Dejan Ruk Koprivnica
Jakov Juras Solin
Sanja Križan Mali Bukovec
Daliborka Ognjeović Otočac
Željko Pelan Nova Gradiška
Gloria Vlašić Sisak
Piroška Kiš Benđeskov Beli Manastir
Josip Plećaš Kula Norinska
Branka Golub Klenovnik
Ivan Huđek Zagreb
Robert Varga Čakovec
Miroslav Jovanović Split
Marija Matoković Feričanci
Davor Bojničić Sesvetski Kraljevec
Veronika Kralik Osijek
Luka Jugović Rijeka
Dijana Mađarić Vratišinec
Anto Anušić Zagreb
Zdenko Knezić Oroslavje
Danijela Sakač Barčanec Koprivnica
Antonia Pastorčić Pazin
Anto Babić Vinkovci
Željko Kloss Vinkovci
Draga Hrgarek Maruševec
Zoran Bači Koprivnica
Zoran Škopić Zagreb
Filip Đurinić Zagreb
Denis Stipčić Đurđevac
Milena Bodrožić Split
Tomislav Matijević Gospić
Miroslav Nekić Zagreb
Nathalie Marić Koprivnica
Dino Zamečnik Sarvaš
Milka Rakarić Topusko
Kristina Brozović Virovitica
Ljubica Dujmić Radovan
Hrvoje Oršolić Karlovac
Josip Brusić Rijeka
Lana Jagetić Bjelovar
Ive Andrić Zadar
Marija Živanić Velika
Alen Zdaček Čakovec